NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

SEGRO zyskuje Klientów w Nadarzynie

2017-02-27 14:53:26

Z 14 800 m2, o które łącznie rozbudowano budynek C w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, 2 400 m2 wynajęła w ramach nowo podpisanej umowy firma W.P.C. Na terenie parku w Nadarzynie powstanie jej nowe centrum logistyczne. Spółka W.P.C. działa na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat. W tym czasie współpracowała z największymi producentami działającymi w branży PBS (papier, biuro, szkoła). Firma posiada w swoim portfolio tysiące produktów, jest wyłącznym dystrybutorem japońskich wyrobów piśmiennych PILOT, artykułów szkolnych i biurowych brytyjskiej marki PUKKA, a także zszywaczy i dziurkaczy KANEX. Nowa inwestycja na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn jest związana z dynamicznym rozwojem W.P.C.

„Rosnący wolumen zamówień obsługiwanych przez naszą firmę, będący pochodną obserwowanego na rynku wzrostu zapotrzebowania na artykuły papiernicze oraz produkty biurowo-szkolne sprawił, że podjęliśmy decyzję, by poszukać innowacji w kontekście logistyki. Składowanie tego rodzaju materiałów wymaga dobrze zorganizowanej przestrzeni, a terminowość i skuteczność realizacji dostaw może zapewnić jedynie sprawne zarządzanie magazynem. Atutem, który przemawiał za wyborem parku logistycznego w Nadarzynie była wysoka elastyczność SEGRO i zrozumienie naszych potrzeb. Nowa przestrzeń w istotny sposób zwiększy naszą dotychczasową powierzchnię magazynową i mamy nadzieję, że dzięki strategicznej lokalizacji obiektu korzystnie wpłynie także na wzrost efektywności i wydajności transportu produktów” – ocenia Artur Piotrowski, Dyrektor Handlowy W.P.C. Sp. z o.o.

SEGRO Logistics Park Warsaw zlokalizowany w Nadarzynie jest jednym z najpopularniejszych obiektów w portfolio dewelopera i cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Zaletą parku jest przede wszystkim jego doskonałe usytuowanie i łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury komunikacyjnej. SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to centrum logistyczne znajdujące się zaledwie 15 kilometrów od Warszawy. Jest zlokalizowane przy drodze krajowej nr 8, jednej z najważniejszych międzynarodowych tras tranzytowych, łączącej Litwę z Czechami, oraz w pobliżu autostrady A2, dróg ekspresowych S2/S7/S8 oraz drogi krajowej nr 7 prowadzącej do Krakowa. Zrealizowane dotychczas projekty deweloperskie obejmują ponad 90 000 m2 z potencjałem dalszej rozbudowy do 140 000 m2. Aktualnie w parku dostępny jest moduł wielkości 4000 m2, istnieje również możliwość realizacji wielkopowierzchniowych projektów szytych na miarę. 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: