NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kino Letnie na placu Europejskim: „Mr. Nobody”

2017-07-18 16:52:30

Przed nami kolejna edycja Kina Letniego na placu Europejskim. W najbliższy czwartek Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia, firmą Samsung oraz radiem Chillizet, zapraszają na pokaz belgijskiego filmu pt. „Mr. Nobody”.  Dodatkowo na wszystkich miłośników kina będzie czekać konkurs i gra miejska, a do wygrania – płyty i gadżety od Chillizet oraz wjazd na 41. piętro Warsaw Spire.

Czwartkowe spotkanie na placu Europejskim rozpocznie się o godz. 20.30 i poprowadzi je dziennikarka radia Chillizet, Martyna Wojciechowska (Wawryło). Udział w konkursie na temat wiedzy o placu Europejskim i filmach prezentowanych podczas Kina Letniego będzie mógł wziąć każdy z widzów. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody – wyjątkowy zestaw płyt i gadżetów od Chillizet, a także niepowtarzalna szansa by wjechać na 41. piętro Warsaw Spire.

Po wspólnej zabawie wieczór uprzyjemni film belgijskiego reżysera Jaco Van Dormael’a pt. „Mr. Nobody”. Historia opowiada o życiu 117-letniego Nemo Nobody, który obudził się w przyszłości jako najstarsza osoba na ziemi. Ostatni śmiertelny człowiek w czasach nieśmiertelności przedstawi kilka możliwych wizji swojego życia, pełnego szans i wyborów. Która z tych historii okaże się prawdziwa? Na to pytanie każdy z widzów będzie musiał odpowiedzieć sobie samodzielnie.

Dwanaście różnych odsłon tej samej postaci, Jared Leto w roli głównej oraz dynamiczne zwroty fabuły opartej na motto „wszystko jest możliwe, póki wybór nie jest dokonany” – już w ten czwartek na placu Europejskim. Zapraszamy!

Konkurs – godz. 20:30, rozpoczęcie seansu – godz. 21:30.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.facebook.com/events/307073979763199.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: