NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Misiek w Nowym Jorku”

2017-07-21 11:10:40

Ghelamco Poland zaprasza najmłodszych miłośników bajek na plac Europejski. Wakacyjny poranek uprzyjemni animacja pt. „Misiek w Nowym Jorku”, opowiadająca o przygodach Norma – białego niedźwiedzia z koła polarnego. Dodatkowo, na małe pociechy będzie czekać specjalne menu od restauracji The Place oraz słodkie lizaki.

Wakacje dla dzieci muszą być wyjątkowe! Ghelamco Poland, wraz z partnerem wydarzenia, restauracją The Place, zaprasza najmłodszych widzów na darmowy seans na placu Europejskim. Już w najbliższą sobotę o godz. 10.00 przestrzeń u stóp Warsaw Spire zamieni się w kino dla małych wielbicieli bajek oraz ich rodziców. Seans umilą lizaki od Ghelamco Poland, a w restauracji The Place można będzie skosztować dziecięcego menu w specjalnych cenach.

Tym razem – animowana opowieść o niedźwiedziu polarnym, który musi wyruszyć do Nowego Jorku, by zniechęcić chciwego biznesmena do zasiedlania Arktyki.
W drodze do Ameryki czeka na niego wiele przygód i zabawnych sytuacji. Czy Normowi uda się dotrzeć do celu? Przekonajcie się sami!

22 lipca, godz.10:00, plac Europejski. Nie może was tam zabraknąć!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.facebook.com/events/154275161814187.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: