NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kino Letnie na placu Europejskim: „Serce lwa”

2017-08-16 12:40:52

Przed nami kolejny seans Kina Letniego na placu Europejskim. Już w najbliższy czwartek, 17 sierpnia o godzinie 21:00, na dużym ekranie pod Warsaw Spire będzie można obejrzeć fińsko-szwedzki dramat pt. „Serce lwa”. Na seans zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland wraz z partnerem wydarzenia Samsung QLED TV i patronem medialnym – radiem Chillizet.

Na placu u stóp Warsaw Spire znowu zawitają najlepsze produkcje europejskie. Tym razem czwartkowy seans kina pod chmurką uświetni produkcja ze Skandynawii pt. „Serce lwa”. Zdobywca nagrody Fińskiej Fundacji Filmowej w kategorii „Najlepszy aktor drugoplanowy” dla roli Jaspera Pääkkönena przedstawia historię młodego neonazisty zakochanego w pięknej kobiecie i matce czarnoskórego dziecka.

W centrum uwagi filmu w reżyserii Dome’a Karukoskiego jest opowieść o życiu młodego neonazisty, Teppo, który pod wpływem miłości odrzuca swoje rasistowskie przekonania. Pewnego dnia spotyka piękną Sari, w której zakochuje się bez pamięci. W niedługim czasie okazuje się, że kobieta jest samotną matką i wychowuje czarnoskórego syna. Po wielu przemyśleniach Teppo postanawia pójść za głosem serca i porzuca neonazistowską ideologię. Nowe życie młodej rodziny zaczyna być zagrożone, kiedy do ich domu przyjeżdża krewny byłego neonazisty, Harry, który zdezerterował z armii z powodu swoich rasistowskich przekonań. Co wygra w tej walce – nowa miłość czy jeszcze niedawne przekonania? Przekonamy się już wkrótce.

Bezpłatny seans uprzyjemnią wygodne leżaki oraz smaczne przekąski i zimne napoje, które będzie można kupić w ogródku restauracji The Place lub na stoisku przy ekranie.

Kino Letnie na placu Europejskim – seans filmu „Serce lwa”

17 sierpnia, godz. 21:00.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: www.facebook.com/events/1047116555424698

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: