NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Ostatni smok świata”

2017-08-17 16:14:42

Już w najbliższy sobotni poranek przestrzeń u stóp Warsaw Spire zamieni się w plenerowe kino dla dzieci. O godzinie 11:00 na placu Europejskim rozpocznie się pokaz pierwszej pełnometrażowej ukraińskiej animacji 3D pt. „Ostatni smok świata”. Miłośników bajek na seans zaprasza organizator wydarzenia, firma Ghelamco Poland.

W najbliższą sobotę, 19 sierpnia o godz. 11:00, firma Ghelamco Poland zaprasza rodziny z dziećmi do wspólnego oglądania bajek na placu Europejskim. Tym razem na dużym ekranie zostanie wyświetlona adaptacja książki „Nikita Kożemiaka” autorstwa ukraińskiego pisarza Antona Sijaniki. Zabawna animacja, prezentowana na międzynarodowym festiwalu w Cannes, opowiada historię o ostatnim smoku świata i  prawdziwej słowiańskiej sile, której nie może przeciwstawić się żadne zło.  

Po wielu chwalebnych zwycięstwach uwielbiany przez cały naród bohater Kożemiaka zaczyna prowadzić zwyczajne życie – żeni się i wychowuje syna Nikitę. Ale nad spokojnym Kijowem zbierają się czarne chmury, gdy pewien starzec ogłasza przepowiednię, że wkrótce powróci najgroźniejszy smok świata. Chcąc pójść w ślady ojca, młody Nikita wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, aby odnaleźć i zabić straszną bestię. Po drodze śmiały młodzieniec spotyka zabawne cielę i mądrego nietoperza, które mają mu pomóc w tej niełatwej walce. Czy Nikita zdoła udowodnić, że jest godnym następcą swojego dzielnego ojca i uchroni Kijów przed smokiem? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę!

Oprócz bezpłatnej bajkowej atrakcji na najmłodszych widzów będzie czekała zabawa z bańkami, a w restauracji The Place dostępne będzie menu w promocyjnych cenach.

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Ostatni smok świata”

19 sierpnia, godz. 11:00

Wstęp wolny

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: www.facebook.com/events/130717810877663     

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: