NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Ostatni smok świata”

2017-08-17 16:14:42
Responsive image

Już w najbliższy sobotni poranek przestrzeń u stóp Warsaw Spire zamieni się w plenerowe kino dla dzieci. O godzinie 11:00 na placu Europejskim rozpocznie się pokaz pierwszej pełnometrażowej ukraińskiej animacji 3D pt. „Ostatni smok świata”. Miłośników bajek na seans zaprasza organizator wydarzenia, firma Ghelamco Poland.

Kino Letnie na placu Europejskim: „Serce lwa”

2017-08-16 12:40:52
Responsive image

Przed nami kolejny seans Kina Letniego na placu Europejskim. Już w najbliższy czwartek, 17 sierpnia o godzinie 21:00, na dużym ekranie pod Warsaw Spire będzie można obejrzeć fińsko-szwedzki dramat pt. „Serce lwa”. Na seans zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland wraz z partnerem wydarzenia Samsung QLED TV i patronem medialnym – radiem Chillizet.

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Rabusie fistaszków”

2017-08-11 13:17:08
Responsive image

Bajkowe poranki dla dzieci ponownie zawitają na plac Europejski! O godz. 11:00 przy Warsaw Spire wyświetlana będzie zabawna animacja pt. „Rabusie fistaszków” stworzona przez producentów „Shreka”. Na poranny seans zaprasza organizator wydarzenia firma Ghelamco Poland.

Kino Letnie na placu Europejskim: „Jabłka Adama”

2017-08-09 14:45:25
Responsive image

Najciekawsze europejskie produkcje ostatnich lat znowu zagoszczą na placu pod Warsaw Spire. Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia: firmą Samsung i radiem Chillizet zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy na kino pod chmurką. Tym razem na wielbicieli sztuki filmowej czeka pokaz niemiecko-duńskiego filmu pt. „Jabłka Adama”.

Piłkarskie emocje na placu Europejskim – Superpuchar Niemiec na żywo!

2017-08-03 16:53:54
Responsive image

W najbliższą sobotę plac Europejski zamieni się w piłkarską strefę kibica. Na telebimie zobaczymy na żywo starcie najlepszych niemieckich klubów: Bayern Monachium i Borussia Dortmund, które zmierzą się ze sobą o Superpuchar Niemiec. W zdobyciu trofeum pomoże im dwóch znakomitych polskich piłkarzy: Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Mały książę”

2017-08-03 14:13:53
Responsive image

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa atmosfera. Najmłodsi mieszkańcy Warszawy zobaczą nagrodzoną Cezarem animację na podstawie książki Antoine’a De Saint-Exupery – „Mały książę”. To jedna z najbardziej lubianych powieści, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci na całym świecie. Na seans zaprasza organizator wydarzenia – firma Ghelamco Poland.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: