NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Sierpień z Kinem Letnim na placu Europejskim!

2017-08-03 09:38:58
Responsive image

Przed nami kolejny miesiąc filmowych seansów Kina Letniego na placu Europejskim. Przez cały sierpień w każdy czwartek o godz. 21:30 pod Warsaw Spire wyświetlane będą najlepsze europejskie produkcje. W tym tygodniu zobaczymy „Imagine” – portugalski film polskiego reżysera Andrzeja Jakimowskiego. Na seans zapraszają Ghelamco Poland i Samsung QLED TV.

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Ups! Arka odpłynęła”

2017-07-28 11:46:35
Responsive image

Letnie wakacje trwają! Z myślą o najmłodszych pasjonatach animacji i ich rodzicach firma Ghelamco Poland zaprasza na kolejne bajkowe spotkanie na placu Europejskim. W ramach Kina dla dzieci odbędzie się pokaz animowanej opowieści o przygodach zabawnych zwierzaków, którym nie udało się trafić na Arkę Noego pt. „Ups! Arka odpłynęła”. Na małe pociechy czekają również słodkie lizaki oraz promocyjne menu od restauracji The Place.

Kino Letnie na placu Europejskim: „7 psychopatów”

2017-07-26 16:43:07
Responsive image

Kolejny raz na placu Europejskim zagości filmowa atmosfera. Najbliższy czwartkowy wieczór uprzyjemni jeden z najlepszych klasyków współczesnego kina brytyjskiego pt. „7 psychopatów”. Na seans Kina Letniego zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia: firmą Samsung i radiem Chillizet.

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Misiek w Nowym Jorku”

2017-07-21 11:10:40
Responsive image

Ghelamco Poland zaprasza najmłodszych miłośników bajek na plac Europejski. Wakacyjny poranek uprzyjemni animacja pt. „Misiek w Nowym Jorku”, opowiadająca o przygodach Norma – białego niedźwiedzia z koła polarnego. Dodatkowo, na małe pociechy będzie czekać specjalne menu od restauracji The Place oraz słodkie lizaki.

Kino Letnie na placu Europejskim: „Mr. Nobody”

2017-07-18 16:52:30
Responsive image

Przed nami kolejna edycja Kina Letniego na placu Europejskim. W najbliższy czwartek Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia, firmą Samsung oraz radiem Chillizet, zapraszają na pokaz belgijskiego filmu pt. „Mr. Nobody”. Dodatkowo na wszystkich miłośników kina będzie czekać konkurs i gra miejska, a do wygrania – płyty i gadżety od Chillizet oraz wjazd na 41. piętro Warsaw Spire.

Kino Letnie na placu Europejskim: „Obsługiwałem angielskiego króla”

2017-07-11 13:47:53
Responsive image

Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia, Samsung Polska i Chillizet, kolejny raz zaprasza wszystkich miłośników kina na plac Europejski. Tym razem – komedia obyczajowa autorstwa czeskiego reżysera Jiří Menzel pt. „Obsługiwałem angielskiego króla”.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: